Obchodování po nějaké době.

22. září 2015 v 19:15 | Jan Purchart
Hezký den přátelé.

Po nějaké době se opět hlásím a přináším další výsledky mého obchodování.
Je to tedy boj vám musím říct, především sám se sebou.

Díky né moc vydařenému konci měsíce srpna, kdy se najednou trend daxu zastavil, tedy přesně od 27.8. a začal automat na daxu tvořit pěkné ztráty tak jsem se dostal s účtem z 11.200 Kč na cca 2.500 kč a kolem této hodnoty, jsem se pohyboval, někdy se ziskem , někdy se ztrátou.

Mít ztrátový den a další den ziskový není v tradingu nic zvláštního, ikdyž bych rád a to asi každý měl závěrku dne ziskovou, ale asi to tak v tradingu nefunguje.

Tedy jak to aktuálně vypadá na daxu.
Před pár jsem doplnil účet na cca. 9.300 Kč , za pár dní jsem se s ním dostal na cca. 7100 Kč a dnes, respektive od 18.9. nám začal dax opět trendovat. Takže dnes jsem aktuáně v zisku cca. 2.500 Kč.

Dnes ráno byl Dax na hodnotě 10.000 a dnes večer je na hodnotě cca. 9.500 , pěkný pokles.
Mimochodem , trend započala zpráva Federální banky, kdy ohlásili , že zatím úrokové sazby navyšovat nebudou.

Tedy můj účet se nyní pohybuje kolem 9.500 Kč. Aktuálně mám otevřené dvě ziskové pozice, no mohl jsem mít otevřenou ještě jednu , pokud bych ji dopoledne neuzavřel, díky mé psychice v obchodování, tedy takové to , že si říkáte no ten trh už dolu nepujde, raději to uzavřu. S tím se teď asi potýkám nejvíce s tím našeptávajícím hlasem.

Nicméně po tom , co se mi otevřeli další ziskové pozice a dax pokračoval v dalším poklesu , jsem zjistil, že byla chyba poslouchat našeptávající hlas a nechat to na automatu, takže opět jsem si to nastavil v psychice tak, že ať se děje co se děje nechávám obchodovat automat, který jsem optimalizoval a hlavně výstupy nechávám na automatu.

Tedy aktuálně mám otevřené dvě pozice v zisku, dnešní večer už asi žádné velké výkyvy nepřinese, ale pozice nechávám otevřené a jsem v očekávání jak se zítra ráno otevřou obchody, tedy jestli získám krásný shortový gap, při otevření a tím se dostanu ještě do většího zisku, uvidíme.

Budu vás informovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama